Kategorie
Lato

Spodnie chinosy męskie

Spodnie chino nosi się bardzo wygodnie i komfortowo, na pierwszy rzut oka spodnie niczym nie różnią się od spodni garniturowych.Jednak są to spodnie bez rozporka, z charakterystycznymi kieszeniami z przodu, skośnymi i płytkimi.

Skąd wywodzą się spodnie chino?

Spodnie chinosy męskie są uniwersalne, miękkie i wygodne i co ciekawe stworzono je i wymyślono w amerykańskich koszarach. Potrzeba matką wynalazków. Amerykańscy żołnierze walcząc o Filipiny z Hiszpanami potrzebowali, w ciepłym i trudnym klimacie, wygodnych i przewiewnych spodni. Takich, które szybko się zakładało. Stąd geneza powstania spodni chinosów męskich.

Chinosy szturmem opanowały modę męską

Spodnie chino były tak praktyczne i wygodne, że w bardzo szybkim czasie opanowały męską modę.Dzisiaj są to kolorowe spodnie, które dopasować można do każdej stylizacji. Spodnie chino to odrobina szaleństwa w męskim stylu. Spodnie są w kolorach naturalnych i jaskrawych oraz neonowych. Najczęściej są to spodnie bawełniane ale występują także z domieszką poliestru.

Do czego pasują spodnie chino?

Spodnie chinosy nie są spodniami dla nudziarzy. Osoby, które lubią bawić się swoim lookiem mogą je tak dopasować, że stworzą bardzo ciekawą stylizację. Spodnie są odpowiednie i na niedzielny obiad, na randkę czy na wyjście do kina. Są barwnym elementem każdego ubioru, pomogą w stworzeniu ciekawych zestawień zarówno pasujących na wyjścia jak i na co dzień. Trudno nie mieć w swojej garderobie spodni chino, które nie tylko są odpowiednie na lato.