Kategorie
Całoroczne

Czy leginsy wciąż są w modzie?

Legginsy damskie były modne w latach osiemdziesiątych. Zakładało się do nich obszerne swetry po to, by podkreślić szczupły kształt nóg. Dzięki temu noszące je dziewczyny wyglądały uroczo i drobno. Później legginsy zostały zastąpione przez jeansy. Czy teraz wróciły do łask i znów są w modzie?

Na sportowo!

Getry damskie okazały się strzałem w dziesiątkę dla pań, które lubią aktywnie spędzać czas. Pozwalają one poczuć się kobieco na siłowni lub w czasie porannego biegu. Luźne dresy nie wyglądają dobrze, wiele dziewczyn nie czuje się w nich kobieco. Z tego właśnie powodu chętnie sięgają one po legginsy damskie, które bardzo skutecznie podkreślają kształty i dobrze leżą. Z racji tego, że są rozciągliwe, to w czasie wykonywania różnych ćwiczeń nie przesuwają się, ani nie podwijają. Zostają dokładnie tam, gdzie powinny, więc ćwicząca w nich osoba może czuć się swobodnie.

czarne legginsy damskie

Zadziorna elegancja

Legginsy damskie ze skóry (naturalnej lub sztucznej) można wykorzystać do stworzenia eleganckiego looku z zadziornym pazurem. Dobrym uzupełnieniem ich mogą być golfy damskie, które pomogą wyszczuplić całą sylwetkę i uwydatnić jej kształty. Takie połączenie jest niezwykle kobiece i seksowne. Równocześnie jednak nie odsłania zbyt dużo. Z tego powodu cieszy się dużą popularnością wśród młodych kobiet, które chcą pochwalić się pięknym ciałem. Takie eleganckie modele legginsów nadają się właściwie na każdą okazję (zobacz te legginsy z Dstreet). Można nosić je wszędzie i podkreślać swój indywidualny styl. To połączenie klasyki i nowoczesnego pazura.