Kategorie
Jesień Lato Moda Wiosna Zima

Stylizacje uniwersalne – eleganckie i casualowe

Wczesna jesień to zazwyczaj doskonała okazja do tego, aby wykorzystać nieco mniej oczywiste połączenia różnych elementów garderoby. Gdy na t-shirt jest już zbyt chłodno a jednocześnie słońce wciąż mocno jeszcze operuje w ciągu dnia, idealnym wyborem mogą okazać się bluzki męskie z długim rękawem czyli popularne longsleeve. W sklepach z modą męską z pewnością uda nam się znaleźć tego rodzaju bluzki, które będziemy mogli dopasować do wielu różnych stylizacji.

Uniwersalność i wygoda

Takie koszulki można doskonale łączyć zarówno ze strojem sportowym jak i z bardziej eleganckimi ubraniami. Uniwersalne longsleeve męskie można nosić praktycznie przez cały rok. Jest to ubranie które, świetnie wygląda zarówno w stylu sportowym, jak i w połączeniu z elegancką marynarką.

Wczesna jesień i wiosna to doskonała pora na to aby wykorzystać potencjał oryginalnej koszulki z dłuższym rękawem. Może ona z powodzeniem zastępować t-shirt. Typowe longsleeve męskie możemy nosić samodzielnie, jak i wykorzystać je jako jedną z wielu warstw ubrań.

 

Jak, kiedy i gdzie nosić longsleeve męskie?

 

To, w jaki sposób połączymy bluzkę z długim rękawem z innymi elementami stroju zależy oczywiście od naszego upodobania oraz od konkretnej okazji. Jeżeli udajemy się na nieco bardziej formalne spotkanie, możemy włożyć taką bluzkę pod marynarkę. Zastępując koszulę tego rodzaju bluzką nadajemy całej stylizacji nieco bardziej luźnego, miejskiego (choć wciąż eleganckiego) charakteru.

 

W stylu sportowym, ulicznym czy miejskim świetnie sprawdzają się bluzki męskie z długim rękawem opatrzone interesującym nadrukiem lub napisem. Ciekawy i intrygujący wzór na takiej koszulce z pewnością będzie zwracał na siebie uwagę. Taka stylizacja będzie jednocześnie niezwykle komfortowa i wygodna.